Модель дистрибуції ITR USCO задля екологічної стійкості

Пропагування екологічної стійкості є ключовою метою на майбутнє, і для компаній це не лише обов’язок перед нашою планетою та майбутніми поколіннями, але й реальна можливість для зростання, розвитку та конкурентоспроможності.

ITR Usco сприяє досягненню цієї мети завдяки ефективній моделі дистрибуції, яка у 2020 році дозволила зекономити 3338 тонн CO2, що для порівняння відповідає річному споживанню енергії міста з населенням 13 тисяч або поїздці автомобілем на відстань понад 22 мільйони км.

Глобальний виклик сталого розвитку

Порядок денний 2030 зі сталого розвитку – це план дій заради людей, планети та добробуту, підписаний 193 державами-членами ООН у 2015 році. Ціль 13 Порядку денного передбачає зменшення впливу кліматичних змін, наслідки яких можуть зробити нашу планету непридатною для людського життя. Одним із найтривожніших аспектів зміни клімату є глобальне потепління, тісно пов’язане зі зростанням концентрації парникових газів в атмосфері.

Відповідно до Паризької угоди, глобальні викиди мають бути скорочені приблизно на 50% до 2030 року (у порівнянні з рівнем 2010 року), і врешті-решт досягти нульових чистих викидів до 2050 року. Крім того, щоб уникнути незворотних наслідків, підвищення середньої температури на планеті має утримуватися нижче 2 °C.

ЗАПАМ’ЯТАЙТЕ
Завдяки стійкій моделі дистрибуції ITR Usco у 2020 році зекономлено 3338 тонн CO2, що відповідає річному споживанню енергії міста з населенням 13 тисяч.

Ця мета вимагає швидких та масштабних дій у секторах енергетики, інфраструктури та промислових і міських систем. Важливою відправною точкою є логістика, орієнтована на захист довкілля.

Відповідь ITR USCO: Відповідальна модель дистрибуції

ITR Usco вже певний час відповідає на цей виклик завдяки розгалуженій мережі дистрибуції в стратегічних регіонах своїх ключових ринків по всьому світу.

Ця модель включає транспортування товарів з виробничих потужностей на Далекому Сході безпосередньо до розподільчих вузлів на всіх континентах, усуваючи проміжний транзит через центральний склад у Модені. Кожен розподільчий центр має значні запаси на своєму регіоні, задовольняючи потреби кожного ключового ринку.

Уникнення транзиту товарів через Італію забезпечує значну економію в плані викидів CO2, часу, витрат та управління глобальною логістикою.

Реклама гумових гусениць ITR з написом «Гумові гусениці для кожної машини» на фоні білої цегляної стіни

Найбільшими розподільчими хабами ITR Usco після Модени є ITR America, ITR Middle East та ITR Africa.

ITR America має 20 філій, серед них дві центральні бази у Джексоні (Міссісіпі) та Гобарті (Індіана). З них 13 також функціонують як розподільчі пункти (11 у США та 2 в Канаді). Асортимент поставок зосереджений переважно на елементах шасі, G.E.T., гумові гусениці та запчастинах для будівельних машин.

ITR Middle East працює з бази в Дубаї, розповсюджуючи компоненти шасі, G.E.T., шини та мастильні оливи на Близькому Сході, в Індії та Південно-Східній Азії.

ITR Africa створено з першою центральною штаб-квартирою в Йоганнесбурзі (ПАР), згодом розширено до Намібії (Віндгук) та Замбії (Кітве), значно розширивши сферу діяльності. Вони спеціалізуються на елементах шасі, G.E.T. та запчастинах. Мережа дистрибуції охоплює 10 складів у трьох країнах.

Перевага для клієнтів полягає в можливості знизити логістичні витрати та швидко й ефективно розповсюджувати лінійку продукції ITR у всьому світі. Перевага для довкілля, а отже для всіх, – це значне зниження викидів CO2 в атмосферу та більш раціональне використання наявних ресурсів.

Розподільчі центри ITR USCO та їх спеціалізації

Розподільчі центриРозташуванняСпеціалізація
ITR AmericaJackson (Міссісіпі), Hobart (Індіана), 11 пунктів в США, 2 в Канадіелементи шасі, G.E.T., гумові гусениці, запчастини для будівельних машин
ITR Middle EastДубайкомпоненти шасі, G.E.T., шини, мастильні оливи
ITR AfricaЙоганнесбург (ПАР), Віндгук (Намібія), Кітве (Замбія)елементи шасі, G.E.T., запчастини